Kochani,

Każdy ma jakieś potrzeby i niespodziewane wydatki. Wielu z Was zastanawia się, skąd wziąć pieniądze na nowszy samochód, remont mieszkania, czy też po prostu na życie. My znamy odpowiedź na Wasze pytania - praca sezonowa- jest to doskonały sposób na poprawienie domowego budżetu. Szczególnie atrakcyjna wydaje się praca w Niemczech ze względu na bliskie sąsiedzctwo oraz dogodne warunki finansowe.

Nasza firma znajduje się tylko 220 km od Szczecina, w malowniczej miejcowości Purkshof, położonej 6 km. od miasta Rostock, około 5 km. od brzegu morza.

Jeśli więc jesteś bezrobotną gospodynią domową, aktywnym rencistą lub studentem to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tu wszelkie informacje na temat warunków zatrudnienia.

 

index1index2

 

Jesteśmy nowoczesną firmą z dużymi tradycjami. Istniejemy na rynku już od prawie wieku, a nasza historia sięga 1921 roku.

Powierzchnia naszej plantacji to ponad 300 ha, z czego duża częśćto kopce, oraz tunele foliwe. Wszystkie nasze pola są nawadniane kropelkowo. Uniezależnia to nas w znacznym stopniu od warunków pogodowych. U nas zawsze jest co zbierać.

index3

Nasze truskawki trafiają do sklepów rozmieszczonych na terenie Meklemburgii i Brandenburgii.  Są to tylko owoce najwyższej jakości, bo tylko takie zbieramy w naszej firmie.

Posiadamy dobre zaplecze socjalne. Dla naszych pracowników oferujemy najlepsze w Europie warunki mieszkaniowe oraz płacowe.

Serdecznie Zapraszamy.