To takie proste...

Na terenie kraju wszystkie sprawy załatwiją Państwo Wiśniewscy z Połczyna Zdroju. Wystarczy zadzwonić pod numer: 094 3662712. Można też kontaktować się elektronicznie pod adresem: tadeuszpraca@vp.pl. Udzielają oni wszelkich informacji. Można też tą drogą zgłaszać nowych kandydatów do pracy. Wystarczy tylko zapisać się, podać adres a resztę załatwimy za Was my.

Dzwonić można w dni robocze, (od poniedziałku do piątku), w godzinach: 10.00 do 16.00.

Telefoniczny dyżur pełni Pani Jadwiga Wiśniewska, która w sezonie pełni funkcję Pani Kampingowej.

Dla niezdecydowanych...

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiemy na nie. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub Emailową. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. Jeżeli macie jeszcze wątpliwoœści proszę skontaktować się z nami a my wyślemy bezpłatne materiały promocyjne (można je także tutaj pobrać). Proszę koniecznie podać swój adres zwrotny.

Uwaga,

Zdażają się przypadki wyłudzeń za pośrednictwo w załatwieniu pracy w firmie Karls. Informujemy, że jedyną osobą uprawnioną do organizowania pracowników jest Pan Tadeusz Wiśniewski oraz jedyną opłatą jaką wnosicie Państwo przed zatrudnieniem w firmie Karls jest całkowicie zwrotna kaucja w wysokości 100 złotych.

 

Temat wiadomości
Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj swój adres email

Wiadomość: